Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 07. 2007.   #51
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Mislim i prijateljski savetujem da se organizacija sadrzaja i sam sadrzaj moraju revidirati dok je jos sve u pocetnoj fazi.

Iz iskustva, a zarad poente da se napomene da je u pitanju veliko iskustvo, klijenti gledaju samo tri stvari - portfolio, listu servisa i listu klijenata. Sve ostalo je sum, a vi ste bas puno akcenta stavili na sum. Ta metodologija, to je veliki promasaj, izbaciti barem te firme cije ste ideje krali. To zbunjuje i ne cini vas blizim dobijanju posla. Da ste naveli 2-3 firme u nekom drugom kontekstu pa i da prodjete. Sad je ok, a sta ako neka nova ili postojeca firma iz Srbije uskoro postane partner jedne od tih 10 firmi cije ti ideje, da budem zlonameran, opet zarad poente, krades. Dakle, s kim cete vi gospodo da radite, sa nama koji smo partneri te i te sekte, ili sa onim Markom koji samo krade njihove ideje? Ovaj moguci scenario ti ni u ludilu ne treba.

Drugo, i vidim da o tome nije bilo reci, jeste cinjenica da svaka, ali bas svaka strana ima svoj layout. Ako to ima neke veze sa trenutnom praksom i naukom user interface design-a, molim nekog da mi odmah odgovori. Ja mislim da nema i to moze suziti podrucje delovanja vase firme.

Trece, gde to zene odlucuju o poslu? Nemojte da se zajebavamo, sto neke zene u banana drzavama vode veliku politiku, to nema veze sa vodjenjem velikog biznisa u onim drugim, normalnim drzavama. Tu zene toliko retko odlucuju da je stvarno bez veze pucati na tako mali deo trzista.

Cetvrto, bio na Povetarcu do malopre. Temp i pored vode preko 30. Dok temp padne ispod 30 ova tema ce doci do 10 strana negativnih komentara.
__________________
dooConsult
oksite je offline