Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 03. 2012.   #114
Vlamark
novi član
 
Avatar Vlamark
 
Datum učlanjenja: 07.03.2012
Lokacija: Šabac
Poruke: 5
Hvala: 0
1 "Hvala" u 1 poruci
Vlamark is on a distinguished road
Default

Pozdrav svima. Ja sam srećni korisnik amazonovog kindle touch uređaja. I osvrnuo bih se na prvi post na ovoj temi. Knjige retko kupujem, ali sam ih kupio nekoliko. Kada bih "udružio" uređaj sa drugim korisnikom, ostao bih bez knjiga koje sam kupio. Pored toga, postoji i pitanje poverenja. Naime, ako bi korisnik koji bi zvanično bio vlasnik svih kindle-ova, na neki način završio na crnoj listi, svi uređaji bi postali "blacklisted"...
Međutim, postoji način za deljenje knjiga, što sam i objasnio na Elite Security forumu, kad sam govorio o svom prvom kindle uređaju (u pitanju je bio kindle 2, pokoj mu duši).
Baš iz ovog razloga sam i napravio forum http://eknjige.forumer.com na kojem se okupljaju ljudi i diskutuju o knjigama, ebook čitačima, načinima konverzije i slično. Naravno, tamo nema linkova na piratske sadržaje (pa makar to bila i knjiga) ali korisnici svejedno nalaze načina da pozajme svoju knjigu drugim korisnicima foruma.
Knjige su na Srpskom (Hrvatskom, Bosanskom, Hercegovačkom, Crnskom, Gorskom...),
ne košta ništa,
Svi čitamo besplatno nove knjige,
Niko ne uzima ni dinara, a
Možemo da naučimo kako i neku svoju papirnu knjigu lako i brzo prebaciti u eFormu.
Vlamark je offline   Odgovorite uz citat