Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 02. 2008.   #51
Gargoyle
old school
Professional
 
Datum učlanjenja: 19.04.2007
Poruke: 372
Hvala: 139
70 "Hvala" u 43 poruka
Gargoyle će postati "faca" uskoro
Default

Mislim da se ovde ne radi o hirovima, ćefovima ili kupovanjem luksuzne robe. Jednostavno u pitanju je mnogo bolji uredjaj u odnosu na ostalu ponudu na tržištu. Ja sam istraživajući šta da uzmem kao zamenu za mitsubishi 22" crt, došao do ovog modela ne po brendu ili ceni, već po tome koje sam karakteristike tražio, konkretno sve osim TN panela pa nadalje. Najjeftiniji posle TNa je S-IPS 20", opet Dell od ~500e, onda mi je vrlo logično bilo platiti još ~200e za 24". Cena jeste preskupa, ali meni je skupo i 200e za neki levi TN 19". Jednostavno takav je poredak na tržištu, trenutno nema ništa da valja a da je iole pristojno a jeftino - za dizajn.

TN panel je za dizajn dno. Ko kod se bavi bilo kakvim dizajnom verujem da može da ceni prednosti ovog kvalitetnijeg uredjaja. I onda to odradjuje posao itekako. Svakako da neko text_editor/programiranje može da se odrađuje skoro pa na bilo čemu, ali to i nije poenta.

2 x bilo koja kombinacija 2 monitora je nevidjeni smor, nikako nije rešeno gde se šta otvara, bar ne na Win XP. Neznam da li vi mislite na neki ozbiljan rad, osim ako samo pratite neke procese ili nešto slično.

Kako reče jedan moj prijatelj, najvažniji hardware su: 1.) monitor i 2) stolica na kojoj sediš.
Gargoyle je offline   Odgovorite uz citat