Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 02. 2008.   #52
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Kažeš da se baviš dizajnom a ne radiš na 2 monitora? To mi je neobično. Nema ništa bolje nego kada otvoriš photoshop i sve palete su ti poređane na desni monitor a levi ti ostaje komplet prazan samo za fotku na kojoj radiš. Isto važi i za flash i slične dizajnerske alatke. A što da ne i ti razni Zend-ovi i slični editori?

Naravno da je hir. Objasni mi kako nije kada čovek koji se na bavi grafičkim dizajnom kupuje duplo skuplji monitor da bi mu bio dobar "color matching". 'ajde bre

Ali dobro, da se ne ubeđujemo, ja mislim da je besmisleno kupovati tako nešto, kao recimo da ja kupim neki fensi telefon sa svim mogućim opcijama da bih koristio samo za priču i eventualno za SMS. Takav telefon se ne kupuje jer ti treba sve to "extra" već da te ne bi bio blam kada ga u društvu isučeš na sto. Hajde, nemoj da se lažemo

Ne kažem da je nixa kupio taj monitor da bi muvao ribe (koliko se sećam još nije toliko nenormalan ) ali je sigurno pod uticajem lošeg društva
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat