Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 06. 2005.   #26
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Welcome mungos

Znam tačno šta hoćeš da kažeš ali možemo da napravimo i analizu toh foruma pa da vidimo šta se stvarno dešava i koja su očekivanja ispunjena. Neke sam već prokomentarisao pa ne bih ponovo ali ukratko:

Serbiancafe - zar je ovo WebPro forum? Sorry, nisam primetio. Doduše otišao sam tamo par puta i nisam video ništa što bi me nateralo da dođem ponovo.

Zajedno - za ovaj prvi put čujem

Netsurfer - ja sam jedan od prvih članova tamo, međutim koliko se sećam tamo je za prvih godinu dana bilo ukupno 16 i po poruka - posle nisam odlazio.

ES - rečeno
DZ - rečeno
DNK - rečeno
Inteli - nikad bio

DPT - treba da popuni rupu koja je nastala između masovnih i ozbiljnih foruma. Ne kažem da su ovi prvi neozbiljni, ali recimo ako imaš akvarijum prepun ribica ne možeš lepo da vidiš lepotu svake ribice pojedinačno. Zato pravi akvarističari ne pretrpavaju svoje akvarijume, prave tematske i onda ih maze i paze, ako znaš na šta mislim.

I ja sam mislio kao ti da nam ne treba više foruma, međutim neki ljudi su me nedeljama nagovarali da započemo ovako nešto, usput sam, posle analize postojeće scene promenio mišljenje.

Iskren da budem, malo sam iznenađen ovolikim brojem članova u prva 3 dana.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat