Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 07. 2005.   #30
headcutter
Ivan Cosic
Certified
 
Avatar headcutter
 
Datum učlanjenja: 15.07.2005
Lokacija: Beograd/Vršac
Poruke: 66
Hvala: 4
9 "Hvala" u 8 poruka
headcutter is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman
Serbiancafe - zar je ovo WebPro forum? Sorry, nisam primetio. Doduše otišao sam tamo par puta i nisam video ništa što bi me nateralo da dođem ponovo.
daleko da je webpro, ali je bio prvi forum na kojem smo se okupljali... i web i dizajn i DTP... sve tumbe... ali extreman broj noob-ova i pojava sledećih navedenih foruma naterala je većinu profesionalaca da odu odatle...

Citat:
Originalno napisao bluesman
Zajedno - za ovaj prvi put čujem
Pokušaj vladdy-ja (tada moderatora SC Web dizajn foruma) da sa kvalitetnim ljudima sa diskusije napravi potpuno nov forum... propalo...

Citat:
Originalno napisao bluesman
Netsurfer - ja sam jedan od prvih članova tamo, međutim koliko se sećam tamo je za prvih godinu dana bilo ukupno 16 i po poruka - posle nisam odlazio.
Zapravo za poslednjih dve godine je bilo toliko tema... prvenstveno zbog neažurnosti administratora i neodgovaranja na potrebe članova... sporog prilagođavanja i svega... ja sam bio tamo jedan od supermodova i jedan od osnivača tog foruma... za prve dve godine 2001 i 2002. bilo je jako mnogo tema i nije bilo ni jedne "neodgovorene" iliti nerešenog problema...

Jebiga, neodgovornost ljudi, slabo postovanje članova i slično uticalo je na to da forum "zamre"... RIP Netsurfer... dobro si služio... neka ti je laka zemlja...

Citat:
Originalno napisao bluesman
DZ - rečeno
nedorečeno... naime, želim da kažem da delimično podržavam vašu tezu da ima jako mnogo foto tema, ali isto tako da je i fotografija sastavni deo dizajna, kao i 3D i video i priprema za štampu... Trenutno nepostojanje kvalitetnih fotoforuma dovelo je do velikog priliva fotografa i velike proširenosti fotoforuma...

znam(o) da mnogima to smeta, te uskoro ćemo primeniti rešenje kategorizacije "novih poruka" tako da će postojati mogućnost da se kategorišu iste - odnosno isključite "colapse" grupu koja je foto i pregledate forume koji vas interesuju. Trebalo bi uskoro da se implementira... i smanjiće problem...

Citat:
Originalno napisao bluesman
DPT - treba da popuni rupu koja je nastala između masovnih i ozbiljnih foruma. Ne kažem da su ovi prvi neozbiljni, ali recimo ako imaš akvarijum prepun ribica ne možeš lepo da vidiš lepotu svake ribice pojedinačno. Zato pravi akvarističari ne pretrpavaju svoje akvarijume, prave tematske i onda ih maze i paze, ako znaš na šta mislim.

I ja sam mislio kao ti da nam ne treba više foruma, međutim neki ljudi su me nedeljama nagovarali da započemo ovako nešto, usput sam, posle analize postojeće scene promenio mišljenje.
Treba da postoji... iskreno... ozbiljan i kvalitetan forum... btw. mislim da ste izabrali jako dobar naziv... moja kompletna podrška
__________________
DebeljucaIvancosic
headcutter je offline   Odgovorite uz citat