Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 11. 2008.   #1
moebius
novi član
 
Datum učlanjenja: 03.11.2008
Poruke: 2
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
moebius is on a distinguished road
Default Prikazivanje / skrivanje elemenata u liniji

Pozdrav,

imam potrebu da napravim horizontalnu navigaciju sa nekoliko linkova od kojih očekujem da se klikom na svaki od njih pojedinačno pojavi određeni div sa određenim sadržajem. Napraviti rešenje da se svaki div pojedinačno sakrije ili prikaže je jednostavno, zar ne? ali meni ne treba ono koje će biti nezavisno, treba mi da bude deo tog menija tj. da se klikom na link1 otvorim div1 i dok je on otvoren ako kliknem na link3 da se prvo div1 zatvori a zatim div2 otvori, bez ikakvih animacija, samo neki switch content. Ono što mi je također bitno je da taj div nestane ako kliknem van njegovog okvira, recimo na neki tamo levi tekst - nebitno... Slično rešenje ima facebook (donji fiksirani elemenat, sličan windows taskbar START meniju). Ako ikome nešto znači taj fiksirani elemenat bi također bio "zakucan" u donjem delu prozora.

Da li neko ima neko efektno rešenje? taj meni bi mi se pojavljivao na svakoj stranici pa ne očekujem neki robusni kod.

Hvala unapred

edit: tek sad sam primetio da takvo rešenje ima i ovde na forumu mislim na ove padajuće menije kad si ulogovan pa hoćeš dodatne opcije da klikćeš... e baš na takav fazon... možda čak i haknem ovaj

Poslednja izmena od moebius : 03. 11. 2008. u 19:37. Razlog: Trezan shvatih iz prve...
moebius je offline   Odgovorite uz citat