Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 06. 2006.   #7
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Default

Evo uspeh da instaliram ( ne pitaj kako ) impresivno evo i nekih komentara na prvu loptu ...

Bazična ( najbitnija ) koncepcijska postavka je odlicna ... a detalji koji su me na prvu loptu zbunili/zacudili su sledeci


Ne postoji promena instalacije recimo postoji par parametara koje sam odmah hteo da promenim a nisam mogao ... ( to je prosta stavka ) i ona koja je po meni bitnija je opis opcija recimo ja do danas nisam znao sta znaci milestone ,a imao sam prilike da koristim par tih alata ... poslednji je COOPER ako se ne varam ... po meni ne treba zbuniti korisnika jer ako ovo hoces da bude ne samo developer alat moras da mislis na UI
pored toga moras da napravis nekako bolju organizaciju navigacije ... ova je meni kao stalnom korisniku raznoraznih aplikacija zbunjuca ali u svakom slucaju odradio si za jedno alfa1 izdanje fenomenalan posao
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive
nixa je offline   Odgovorite uz citat