Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 01. 2009.   #5
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Nadam se da je tako, iako se slazem da se svake godine daju optimisticne izjave po pitanju oglasavanja na Internetu u Srbiji a kasniji rezultati ih demantuju. Ne bi bilo lose da takve tekstove pisu oni koji vode neki referentan sajt jer vlasnici sajtova najbolje znaju pravo stanje, sve ostalo moze da zvuci kao "pricam ti pricu". Svako ko malo izdvoji vreme za proucavanje oglasnog prostora i potencijala prvih 50 sajtova Srbije docice lako do zakljucka kakvo je stanje. Ja ne pamtim da su neki od vodecih sajtova Srbije imali toliko malo (placenih) reklama, pogotovo na naslovnoj stranici. Imao sam priliku da pricam sa nekim inostranim vrlo jakim igracima na polju online oglasavanja i Internet biznisa uopste i kada sam im rekao koliko je procenjeno trziste online oglasavanja u Srbiji za 2007. godinu, koja je neka procena za 2008. i koliko kostaju neke vece kampanje obicno je njihova sledeca reakcija smeh.

I mene zanima po cemu se doslo do zakljucka to za aukcijske sajtove iako ne bih imao nista protiv da je tako.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 09. 01. 2009. u 12:52.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat