Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 08. 2009.   #1
vujo91
novi član
 
Avatar vujo91
 
Datum učlanjenja: 27.08.2009
Poruke: 5
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
vujo91 is on a distinguished road
Thumbs up Indexiranja sajta na Google-u

Pozdrav prijatelji!

ovako... video sam da je neko sa ovog sajta dosao na moj pa sam slucajno upao u jednu temu gde se povela prava rasprava(gotovo borba) , ali borba velikih i malih znalaca web-a i aplikacija na njemu!

Stoga odlucih da se registrujem i postavim jedno pitanje, mozda i molbu za pomoc!

Naime, vlasnik sam www.rapid4files.com sajta, pretraga rapidshare fajlova!

U bazi se nalazi preko 12 MILIONA fajlova i cifra raste iz dana u dan jer server sam vrslja po netu i trazi nove fajlove!

Moj problem je sledeci... sajt postoji vec oko pola godine... nisam siguran koliko, a broj indexiranih strana u Google-u ne prelazi 16000 !!!???

Verujte mi, ne znam sta sve nisam pokusavao...

Svaka stranica ima jedinstvern TITLE i Meta Deskripciju!

URL-ovi jesu dinamicki ali su ipak lepo citljivi (sad.. ovo lepo citljivi to ja onako... odokativno)

Google Sitemap uradjen... gotovo od prvog dana!

Postavio link ka stranici na nekoliko sajtova (mozda je malo... ali opet....)

Verujte mi... ne znam sta vise da radim!

Gotovo indentican sajt rapidlibrary.com ima nekoliko miliona indexiranih stranica... a rekao bi da imam vise teksta po strani nego oni!

ZNam znam... nemojte mi odma reci: Moras imati jedinstveni tekst... vidi google da je automatizacija!

Sve se ja to slazem... ali rapidlibrary je sve to isto.... i ne samo on... ima jos goooomila slicnih primera!

Pomagajte!

AKo neko misli da ima resenje, ako misli da moze da mi pomogne sa sigurnoscu... zelim i novcano da ga nagradim!
vujo91 je offline   Odgovorite uz citat