Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 09. 2007.   #28
conica
Pilece krilce(reš)
Master
 
Avatar conica
 
Datum učlanjenja: 12.01.2006
Lokacija: Little boy's playground
Poruke: 604
Hvala: 47
61 "Hvala" u 27 poruka
conica će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za conica Pošaljite poruku preko MSN za conica Pošaljite poruku preko Skype™ za conica
Default

meni to vise lici na iskoristavanje monopolskog polozaja da bi se prikupila klijentela i "zavezala" kreditima na nekoliko godina.
Sve te "sjajne ponude" podrazumevaju visegodisnje ugovore.
Sve te price o IP televiziji koje plasiraju telekom i SBB su smesne...IP televizija nece ni u Americi da zazivi "kako Bog zapoveda" jos nekoliko godina a ne ovde....ili ti da citiram:

Citat:
.net: How will IPTV change televisionas we know it? And when will we be able to watch HD online video?
Marc Cuban (chairman of the HDTV cable network): It won't. You can download HD now, but it will take hours upon hours to download. People will try to cheat the picture quality and pretend they're offering HD to speed it up, but now that people are trying to watch HD on their HDTV's rather than just their PCs, that won't work. So, to answer to your question, at least in countries where broadband throughput - when network is busy - is 5MBs or less, you won't see true streaming of HD for a long,long time. In the US, it won't happen nationally for at least 15 years.
Nisam ja protiv konkurencije, naprotiv. Jesam za zdravu konkurenciju i smatram je neophodnom, ali mi je muka sad vec da me smatraju ovcom kojoj serviraju svakojake gluposti i obecanja
__________________
HomeOfWeb | BLOG: (hrk)pljuc.com
conica je offline   Odgovorite uz citat