Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 11. 2007.   #80
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao MrSteel Pogledajte poruku
ali to je ono prvo pitanje sta te toliko nateralo da svoju negativnu energiju i gomilu vremena posvetis sirenju jednog stava prema crkvi
znaci ja mogu da se slozim da ima veoma losih uticaja crkve ali mogu da nadjem i gomilu pozitivnih
ali ocekivao sam da u jednom trenutku zanemaris crkvu i kazes nesto osim nipodistavanja iste, mozda nesto sto bi te odvojilo od svakodnevnih (uglavnom osnovanih) ateistickih napada
Ja ne širim negativnu energiju već iznosim svoje mišljenje, to što je ono po tebi negativno i ne slaže se sa tvojim mišljenjem je druga stvar. A trošim energiju baš zato što mi je muka od:

Citat:
Originalno napisao MrSteel Pogledajte poruku
...onaj deo u kom spominjes pojedince, kao da ako neko obuce mantiju postaje cist i bezgresan
Ko je zataškao ovaj poslednji slučaj (uz pomoć države)? Crkva je sve učinila da se ne desi ništa! Baš ništa. Ne da nije dobio ni ukor nego je sve učinjeno da prođe nekažnjeno.

Hoću da se istera to do kraja, i da krivac vuče bukagije do kraja celog svog života i da na kraju ode u pakao zbog toga. Ako je to negativna energija onda ću da se složim sa tobom.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline