Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 02. 2008.   #5
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ja mislim da je to utopija, sve sto valja ce ionako biti samo u malom krugu ljudi i cuvace to kao najvecu tajnu, na ovakvim sajtovima ces moci da vidis iste one oglase koji idu po halo oglasima, a kada se javis - opet je u pitanju agencija. Da ne pricamo o tome da 10 agencija oglasava isti stan.

Pazi, uvek ce biti ovakvih sajtica koji ce kao nesto da nude, ovo - ono, search, ja tebi, ti meni, ... ali to je sve zamajavanje i tu nema kvalitetnih stanova. Ne znam dejane po cemu mislis da ce pojava ovakvog sajta to da promeni? Misli da je sajt lep pa ce vlasnici agencija da padnu na lepotu? Da su hteli, odradili bi to mnogo ranije jer je i ranije bilo dosta slicnih pokusaja, ali ni jedan nije zaziveo, samo prezivljavaju.

Off Topic: btw, taj link u tvom potpisu vodi na stranu "failed to connect"
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat