Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 03. 2007.   #6
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ja nisam sentimentalno vezan ni za jedan (iako ovaj ICQ account imam od '96/97 sto se i vidi iz broja cifara ) - ali sam najcesce a ICQ jer uglavnom to imaju moji klijenti. U poslednje vreme me sve vise cimaju na skype, ali mi skype prilicno pravi problem sa porukama... od jednom mi izbaci 10 poruka uz warning: some messages are older than 2 days (?!?!?) iako sam non stop zakacen.

Yahoo nisam probao - niti cu probati, MSN sam jednom instalirao i izgledao mi je kao igracka za decu pa sam ga odmah ubio, Gtalk ne drzim otvoren jer mi je gmail stalno otvoren u jednom tabu - pa nemam ni potrebu, a trillian mi ne radi posao jer mi ne formatira lepo ICQ poruke - a cesto mi rade copy / paste iz word-a ili nkeog takvog programa.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat