Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 08. 2010.   #84
stecko
stara koska :)
Professional
 
Avatar stecko
 
Datum učlanjenja: 24.10.2008
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 230
Hvala: 32
44 "Hvala" u 21 poruka
stecko is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za stecko Pošaljite poruku preko Skype™ za stecko
Default

Citat:
Originalno napisao cvele Pogledajte poruku
Covece, sve sto ja od tebe trazim jeste odgovor na pitanje, "Zasto tvrdis da je hosting panel iz proslog veka". Zar je tolko tesko direktno odgovoriti na to pitanje? Ako jeste onda te molim da povuces to.
Nisam zavirivao u ovu temu, sve do malocas, jer videh da se diskusija bas razbuktala. I imam sta i da vidim. MOJE misljenje:

SVI, da kazem, KONTROL PANELI - i za hosting, i za domene, i za bilo koju drugu administraciju na Eunteu su BLAGI UZAS, i svi do jednog slede neku totalnu "cudnu" filozofiju koja najvise lici na izmisljanje vec izmisljenog, ali na nov nacin, ili ako zelite - izmisljanje tople vode . Plus sto su prepuni bagova. U strucnost teh. osobolja ne bih ulazio - mislim da je to OK.

NE ZELIM, zaista, da objasnjavam i nabrajam zasto sve ovo tvrdim, jer bih upao u "unakrsnu vatru".

Recu cu samo - ko god da je probao (Eunet administraciju), a da mu to nije prvi susret sa "web administracijom" - znace o cemu govorim !!!

Ovo je MOJE misljenje i CVRSTO stojim iza SVAKE svoje reci, bez namere da dalje ulazim u diskusiju.
Ko zeli, neka zakupi neku uslugu EuNet-a i uverice se i sam.
__________________
SteCom.rs | HostingServis.com
stecko je offline   Odgovorite uz citat