Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 05. 2010.   #63
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

hehe, ja sam se zeznuo i krenuo da radim sajt nekoj tzv. slikarki, i prvo je bilo "ona zna tacno sta hoce i ima tacnu ideju za dizajn", ja jos dao nizu cenu racunajuci da ce mi poslati dizajn, pa ja samo da napravim temu za WP. Zena mi je poslala skeniranu skicu nacrtanu hemijskom olovkom, na kome su kvadratici: jedan veliki za stranu, jedan malo manji na vrhu za header, i jos par manjih gde su linkovi, eto tacno tako treba da izgleda dizajn. OK, ajd uradim ja ceo dizajn posto shvatim da ona ne ume da napravi sama nista, a bila mi je simpaticna tako sva pogubljena, ali onda krene izvoljevanje ajd sad daj ovu sliku, ajd sad ipak onu, a ova boja ovako, a ipak onako. I to sam iskulirao, skrenuo joj paznju da preteruje sa tim i da moramo da povucemo neku crtu kad je sajt gotov. I sad na kraju vrhunac svega pocne da me napada da sam joj ja poslao virus, preko servera ??? Znaci ja vecu loodjakinju nisam sreo za 12 godina sto ovo radim.. :/
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat