Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 09. 2008.   #20
Pedja
Predrag Supurović
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 24.01.2006
Lokacija: Užice
Poruke: 791
Hvala: 3
200 "Hvala" u 12 poruka
Pedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao nixa Pogledajte poruku
Evo da ti prevedem na srpski.

Osoba koja u danasnje vreme kaze da je produktivnija sa tabelama u poredjenju sa xhtml/css ocigledno ne zna o cemu prica i ne moze da se shvati ozbiljno, a jos manje kao profesionalac.

Ako ti kazes drugacije, imas poziv gore pa mozemo da organizujemo .
Nixa, ostavi ti to podmetanje z aneku drugu pricu. Za to si uvek spreman i rad. Ovo sto mi stavljas u usta ja NISAM rekao.

Ali sta mozemo ti si ovde admin pa ti se moze da radis sta hoces, jer ces uvek proci nekaznjeno.

STo se tice takmicenja, ja upravo zelim da te bar jednom vidim da pored "no comment" , prevrtanaj ocima i slicnih stvari kojima bogato odslikavas soju nemogucnost da se izrazis, ovde naforumu pokazes sto to kao navodno znas. Tvoaj prepotentnost i nadmenost je ocita ali konkretnih argumenata koji ti daju za pravo takvo ponasanje nemas.

Ja sam davno prevazisao tu decacku potrebu dokazivanja, nema nikakvu potrebu da se ikme dokazujem, a pogotovo ne tebi, koji si daleko ispod mog nivoa, pre svega u vaspitanju i ponasanju, a onda i u svemu ostalom.


Citat:
Originalno napisao Bluesman
bila bi uzaludna bilo kakva diskusija sa nekim ko mislim da je "nepotrebno koristiti css samo da bi se postigao odredjeni izgled dokumenta".
Ja nisam rekao nista ni blizu tome da je "nepotrebno koristiti css samo da bi se postigao odredjeni izgled dokumenta".

Cak nisam ni govorio o CSS nego i DIV. Slozices se valjda da je to velika razlika.

Je l' to ovde postalo uobicajeno da se sagovorniku stavlja u usta ono sto nije rekao da bi se imalo dovoljno razloga za njegovo ponizavanje?

Od Nikse to mogu da razumem, to je njegov nivo uvek i bio, ali ti si bar do sada uglavnom bio ozbiljan i zreo sagovornik.

Poslednja izmena od Pedja : 21. 09. 2008. u 18:55.
Pedja je offline   Odgovorite uz citat