Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 10. 2009.   #74
pkrstic
profesionalac
Qualified
 
Avatar pkrstic
 
Datum učlanjenja: 06.09.2007
Lokacija: Zrenjanin
Poruke: 109
Hvala: 21
11 "Hvala" u 11 poruka
pkrstic is on a distinguished road
Default

Ne volim sto se ovde ljudi olako etiketiraju kao neiskusni i obicni smrtnici. Nije prvi put. Skoro da mi je cast da pricam sa nekim neobicnim Takodje mi smeta sto je tema otisla u Smarty je dobar / nije dobar. Bilo toliko puta pricano u raznim temama koje veze nisu imale sa istim na pocetku.

Dizajneri o kojima sam pricao su pravi dizajneri, ne ovi koji znaju da kodiraju i poznaju fotosop i kradu tudje tempalte i menjaju im boje i slike, pa sebe nazivaju dizajnerima. To sto sam rekao da neshvataju kako funkcionise odnosilo se na to da ljudi kad pocnu da rade sa smartijem obicno traze nacin kako da ubace malo php koda u smarty template, umesto da sve to pripreme pre samog ucitavanja templatea.

To sto neko kaze da je neki fw velik, a da ako radis sam sa svojim fw + smarty + gomila skripti za svasta nesto, neka ponovo razmisli sta je vece, i koliko je to nezavisno od promene koda prilikom updatea. Da li je lakse ispratiti jedan update za ceo fw ili za x skripti koje su inkludovane.

inace iza mene stoji oko 35+ freelance projekata, nekom mom cmsu i sve to pod smartijem. Teskom mukom sam odlucio da sve to napustim i probam neki fw, i onda skontao da je CI vrlo slican onome sto sam radio samo mnogo urdnije napisano.
pkrstic je offline   Odgovorite uz citat