Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 12. 2009.   #35
MarkoWeb
novi član
 
Datum učlanjenja: 08.12.2009
Poruke: 5
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
MarkoWeb is on a distinguished road
Default

Danas sam pokusao opet preko chat-a da ih/ga kontaktiram i neocekivano poziv je bio prihvacen i nakon "provere" ustanovio je da je hdd pun po ko zna koji put, dobio samodgovor da ce to mozda danas ili sutra da bude sredjeno, odgovaram da li mogu da dobijem neki konretan odgovor... i da mi to mozda nista ne znaci... dobijam odgovor da ce se problem mozda cak i veceras resiti, opet ponavljam da mi mozda ne znaci i da zelim konkretan odgovor... iz treceg puta dobijam odgovor da ce poceti veceras i zavrsiti tek sutra poslepodne... tu nastaje problem na sajtu pise 99.9% up-time sto u prevodu dodje ~8 sati, kada sam to pomenuo onda mi je pojasnjeno da je veceras ustvari 6-7 ujutru. Ja se zakhaljujem na ljubaznosti i brzini, razgovor se zavrsava... Posle nekolko minuta dolazi email:

Citat:
Subject: Postovani,

Postovani,

Na nasem serveru ns2.uniwebhosting.com se ocekuju radovi u toku ove ili sledece noci, bice prosiren nas hdd /home2 i oslobocen hdd /home

Ocekivani offline je 3-4h.

Precizne podatke o samom offlinu cete dobiti 3h pre samog gasenja servera, svakih 1h cete dobijati obavestenje o samom prebacivanju naloga sa /home2 hard diska na novi hard disk. I naravno bicete obavesteni za koliko vremena se ocekuje da server postane aktivan.

S'Postovanjem
Uni Web Hosting Inc.
Videcemo sta ce se desavati
MarkoWeb je offline   Odgovorite uz citat