Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 08. 2010.   #83
dacha
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 23.06.2005
Poruke: 196
Hvala: 35
35 "Hvala" u 30 poruka
dacha is on a distinguished road
Default

Nisam skoro koristio neki domaći hosting tipa Verat ili Eunet ali jesam pre 4-5 godina, bilo je nepodnošljivo, pre svega tehnička podrška. Nikada se više ne bih vratio. Iako je moguće da se neko i popravio, siguran sam da je tehnička podrška i dalje "na naš način", a meni je to veoma bitno.

Ali, uključih se iz drugog razloga. Ovo što Vidak radi je vrlo bezobrazno i nekulturno. Iz njegove ogromne frustracije jasno je da je imao neki problem sa Eunetom, nešto u čemu nije bio u pravu pa to ne može da iznese ovde, ali je rešio da im se sveti koliko može. Time ne samo da nanosi štetu Eunetu, već dovodi u zabludu posetioce ovog foruma koji su tu došli po korektnu informaciju i na nju imaju pravo.

Ipak, za Eunet je ispalo dobro, tema je dovela do toga da sam ja otišao da vidim ponudu Euneta jer sam po prvi put u poslednjih 4-5 godina pomislio da možda jedan domaći provajder nudi dobar hosting - jer, kada ovako nezadovoljan i frustriran korisnik kao Vidak nema baš ništa konkretno loše da navede, to je vrlo ozbiljna preporuka!
dacha je offline   Odgovorite uz citat