Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 08. 2010.   #89
stecko
stara koska :)
Professional
 
Avatar stecko
 
Datum učlanjenja: 24.10.2008
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 230
Hvala: 32
44 "Hvala" u 21 poruka
stecko is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za stecko Pošaljite poruku preko Skype™ za stecko
Default

@dusan
Brkove sam davno obrijao.
@cvele
Frustracije sam odavno ostavio iza sebe

Ima ovde dosta EuNet-ovaca, velika je firma, ljudi koji tamo rade ne bi li zadrzali mesta na kojima su, branice svoje pozicije i rukama i nogama. Vreme i zakon SLOBODNOG trzista ce pokazati - da li je to sto je "kod Vas" ispravno ili ne.

Ne zelim da ulazim dublje u diskusiju - nemam vremena za prazne price i verbalna razracunavanja, a da ne ispadne da je moja prica prazna:

* pogledajte na sta Vam lici, recimo, samo soft koji opsluzuje podresellere domena

1) SUPLJE i PUNO BAGOVA = VISE, citaj NEBROJANO puta sam ukazivao osoblju sa druge strane zice da postoje problemi, cak i vrlo konkretno kroz primere, i sve se zavrsavalo sa recenicom koja se zavrsavala recima "prosledicemo kolegama......."

2) 50% stvari se moraju rucno raditi - zivkanje telefonom i zabedjivanje sa finim glasicima zenskog osobljha-podrske...... svaki moj pokusaj da njih preskocim i dodjem do nekog sa kojim mogu detaljnije da popricam o problemu se svodio na to - citiram "ne smemo da uznemiravamo programere, oni moraju da rade i da imaju svoj mir " ))))))

3) mnoge stavri se i ne mogu odraditi (tako bar tel. teh podrska kaze) - tipa u mom panelu jos uvek stoje domeni koji odavno nisu moji - i znate sta je obrazlkozenje zenskih osoba sa druge strane - TO TAKO TREBA, NE MOZE SE IZBRISATI

primer:
moje pitanje: posto su "kod mene", da li ja mogu manipulisati sa njima - tipa da produzim trajanje domena, da mu izmenim dns-ove (a nisu vise moji)
podrska: ne, to je nemoguce
JA: A da ja to probam iz panela, mozda cu moci
podrska: paaaaaaa, bolje nemojte, mozda ce i raditi

4) Citav sistem administracije domena je "naopako uradjen" - i takav sistem NIGDE U SVETU NISAM VIDEO, a koristio sam ih dosta i koristim i dan danas

5)........i ima jos - mnooogoo, ali ne bih, zaista !!!!!
ovde bih def. stavio TACKU.

I ukoliko moja malenkost moze jedan malecki savet da Vam da:

Gospodo, SVI VI koji ovde branite EuNet, NEMOJTE, bolje je, otvarati pandorinu kutiju (javice se jos ljudi sa konkretnim negativnim iskustvima - mnoogo ih ima), nego zasucite rukave, ispravite bagove, prilagodite korisnicki interfejs koriniku, a ne da se korisnik prilagodjava interfejsu, i poboljsajte komunikaciju -> korisnik-teh.podrska.

i jos jednom PODVLACIM:

Citat:
Ko zeli, neka zakupi neku uslugu EuNet-a i uverice se i sam o cemu pricam.
I ovde def. stavljam tacku na ovu temu. Sad imate malo argumenata
__________________
SteCom.rs | HostingServis.com

Poslednja izmena od stecko : 11. 08. 2010. u 10:13.
stecko je offline   Odgovorite uz citat