Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 08. 2009.   #40
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Pročitah par puta li nisam baš najbolje shvatio analogiju.

Eto recimo i ti si mi na FB na hide (al' se ofiram, ali šta da radim) Ja redovno čitam tvoje postove na forumu i mislim da si pametan čovek, ali na FB su ti postovi uglavnom na bugarskom i govore o nekim stvarima koje me baš ni malo ne interesuju (kada uspem i da razumem o čemu se radi).

Ja nemam ništa protiv ličnih stavova, to je super i to uvek čitam, čak i kada se ne slažem. Imam protiv postova "jedem sendvič", pa čak i u takvim situacijama nemam šta da prigovorim autoru - on oseća potrebu da svi njegovi "prijatelji" znaju da on jede sendvič, ja osećam potrebu da posle par sličnih postova kliknem na "hide" i sledeći put ne zamaram očne jabučice čitajući takve stvari.

Off Topic: Što se mog bloga tiče - pišem u proseku 2 posta godišnje
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat