Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 02. 2006.   #13
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Citat:
Kako god, ali ti nasmejani likovi funkcionisu. Evo stvarno, koja je alternativa? Staviti nekog namrgodjenog sluzbenika?
Koliko sam svatio, nije priča u fazonu nasmijano vs. namrgođeno. Što se tiče alternative i šta staviti o tome trebaju da razmišljaju oni koji su plaćeni za taj posao

Ovdje treba naglasiti nešto, a to je da su dizajneri često ograničeni pravilima nametnutim od strane art direktora ili samog klijenta, pa i odatle veliki broj klišea, koji začudo rade. Sad opet čisto sumnjam da se novo ime može probiti u prebukiranu oblast na takav način. Kada sam ranije spomenuo već banke, recimo meni je ostao upečatljiv primjer Alco banke (A banka) sa džokejom koji jaše konja u skoku i slogan "put uspešnih". HVB Bank ima dugo vremena iz mjeseca u mjesec pristojan dizajn oglasa, time su se recimo kad mene izdvojili kao potrošača. I na kraju, kao što Conny reče, šta fali dirigentu
mungos je offline   Odgovorite uz citat