Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 05. 2014.   #1
noviKorisnik
Dejan Katašić
Wrote a book
 
Avatar noviKorisnik
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.017
Hvala: 129
86 "Hvala" u 43 poruka
noviKorisnik će postati "faca" uskoro
Thumbs up Alati za pomoć administraciji FB grupa

Interesuje me da li postoji aplikacija ili sajt koji omogućavaju lakše praćenje rada facebook grupe? Nisam uspeo da priupitam google da me uputi na nešto tako, ili nisam znao da postavim pravo pitanje ili tako nešto ne postoji...

Takođe, ako ima neko sa iskustvom sa tim raznim FB Apijima... Koliko je izvodljivo da se napravi neki custom alat? Specifikaciju nemam, evo samo jedan primer - da mogu lagano da lociram neki sadržaj u zadatom periodu i po zadataom autoru. Više je pitanje da li API omogućava pristup ovim podacima - gledao sam juče Graph API Reference, tamo je naveden čvor group, ali sam nekako stekao utisak da se odnosi na app i game grupe, meni treba za rad s regularnom FB grupom.

Svakako, najjednostavnije bi bilo da se nađe gotov alat i još da zadovoljava šta može da mi zatreba.

Krajnji slučaj je da se upuštam u pravljenje app za fb, nisam baš oduševljen da krećem u tako nešto, ali nije ni problem ako se ne nađe jednostavnije rešenje.

Nešto između bi bilo da zajedno razvijamo alat za fb.

... nadam se da ovaj forum još uvek funkcioniše... vidim da je prilično utanjio s postovima, huh :-)
noviKorisnik je offline   Odgovorite uz citat