Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 08. 2009.   #11
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Moram priznati da i meni FB sa svojim lajt interfejsom postaje bolji Twitter klon od samog twittera.

1) Nekada je 140 karaktera premalo
2) FB prikazuje Thumbnail/video tumbnail i pun URL što predstavlja veću uštedu vremena jer nema potrebe da klikćete na mnoge bit.ly i slične skraćene URL-ove a da nemate pojma kuda oni vode.
3) Odgovori na neku poruku se drže te poruke i ne "zagađuju" glavni tok informacija. Ako recimo 2-3 njih koje pratim počnu da raspravljaju o nekoj meni totalno nebitnoj temina Twitteru, ja sam primoran to da čitam, na FB nisam.

I pored svega, više koristim twitter, jer tu pratim određeni broj ljudi, dok na FB svakom izađem u sustret i postanem prijatelj ako želi. Mada mislim da je FB daleko upotrebljiviji trenutno, i još kada momci iz FriendFeeda umešaju svoje prste, biće to možda čak i upotrebljiv servis.

No opet, okreni obrni, sve je to smaranje i Twitter i FB.

Poslednja izmena od mileusna : 18. 08. 2009. u 15:48.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" mileusna za poruku: