Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 11. 2008.   #6
chegevara
Vladimir Popović
Na probnom radu
 
Avatar chegevara
 
Datum učlanjenja: 16.09.2006
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 37
Hvala: 10
2 "Hvala" u 2 poruka
chegevara is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za chegevara
Default

Hvala na brzim odgovorima
Ovaj ću sajt da pratim, i jedva čekam da postaviš i malo sličica, pa ćemo onda da ga propustim kroz onaj pingomjerač.


Evo još da dopunim malo u vezi Dream Hosta. SQL je izgleda totalno krepao. Zbog toga je sajtu nemoguće moguće pristupiti (www.svjetlopisi.com), dok se npr bilo koji direktni link koji nema veze sa bazom normalno otvara (recimo php strana sekundica koju koristim za održavanje sajta).

Još juče ujutro sam pisao njihovoj podršci, i do sada nisam dobio odgovor od njih. FTP mi radi normalno i mogu da napravim backup svih datoteka, ali sa SQL-om to nije slučaj. Totalni raspad, mislio sam da će nakon one afere kada su klijentima uzeli još jednu godišnju pretplatu povesti malo računa i o kvalitetu, ali ne, sve su gori i gori. Definitivno ih više nikom ne bih preporučio, jednostavno ne vrijedi truda, a više nisu ni tako povoljni. Ja sam se nekako vodio činjenicom da bi 10 godina web tradicije trebalo da znači nešto, međutim očito to ne znači apsolutno ništa.


Od Robija sam dobio preporuku i za HostingZoom kod kojih je on hostovao svoj blog dok nije prešao na dedicated mašinu (blago njemu, kakav srećković ).

Poslednja izmena od chegevara : 12. 11. 2008. u 12:56.
chegevara je offline   Odgovorite uz citat