Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 11. 2008.   #13
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Da, slažem se sa dinketom zato i nisam hteo da se nastavljam, samo sam mu "ovlaš" rekao da je bolje da ne ulazimo u detalje i kada priča nešto javno, neka se seti da neki ljudi znaju celu priču pa ne može tek tako da priča javno bilo šta i da to ostane nedorečeno.

Ako je neko koristio ovaj forum da se ljudski izreklamira, sigurno je ilija bio u prvih 10, i ja nemam ništa protiv toga, kako za druge tako i za njega, prema tome ne želim nikakve podele u klanove ni bilo kakve gluposti, jednostavno sam rekao čoveku da smanji malo doživljaj, naročito u svojim stavovima ko ima muda a ko nema muda. Meni je godža super lik, ostale koji rade tamo i ne poznajem (tačnije ne znam ko još radi tamo), tako da nemam ništa protiv njih lično, i bilo bi mi glupo da zbog mog mišljenja o Iliji neko mora da se svrsta na neku stranu. Ne znam kako druge, ali mene to iritira. Ja pa ja, mi u kombinatu, mi u activecollab, mi koji imamo biznise, a u activecollab je to ovako, ja direktor, ja programer, ja business, ja muda... aman bre više.

A baš oko ovih para me najviše dotiče jer su posledice toga došle meni u ruke, zato i ne mogu da ćutim. Ali eto, zarad mira na forumu, ja ću da ćutim, zadržaći svoje mišljenje za sebe (bar na forumu).
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline