Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 07. 2008.   #9
Nemanja Avramović
emperor Selassie
Grand Master
 
Avatar Nemanja Avramović
 
Datum učlanjenja: 20.10.2006
Lokacija: Mladenovac
Poruke: 754
Hvala: 361
576 "Hvala" u 88 poruka
Nemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Nemanja Avramović Pošaljite poruku preko MSN za Nemanja Avramović Pošaljite poruku preko Yahoo za Nemanja Avramović
Default

Tu si u pravu, mada ja nisam znao skoro ništa o web serverima (i sličnim stvarima) kad sam počeo da se zezam sa HTMLom. Znao sam otprilike kako radi (ti zatražiš fajl, server ga servira ) i počeo da radim HTML. Tek sam dosta godina kasnije počeo da radim PHP/MySQL, kad sam već shvatio gore pomenute stvari.

Takođe se slažem sa ovim da se možeš baviti jednim od dve pomenute stvari uz minimalno poznavanje onog drugog (ako imaš nekog ko radi sa tobom i poznaje ovo drugo), mada mene često cimaju da radim neki HTML pogotovo kod sajtova kod kojih nije korišćen MVC pristup već je sve trpano u isti fajl. Tako da definitivno nije loše poznavati i jedno i drugo (kad bolje razmislim, nije loše poznavati bilo šta )
__________________
Moj portfolio sajtić | wat?
Nemanja Avramović je offline   Odgovorite uz citat