Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 07. 2010.   #9
webgazda
Zepter Digital Media
Professional
 
Avatar webgazda
 
Datum učlanjenja: 13.01.2009
Poruke: 229
Hvala: 10
6 "Hvala" u 5 poruka
webgazda is on a distinguished road
Default

moze da se zaradi, ali sigurno ne sam posetom od 500 poseta dnevno...

5.000 - 10.000 moze da se smatra ozbiljnijom cifrom i verujem da uz kombinaciju raznih mreza moze da se zaradi 500 i vise eur.

Recimo, instaliras OpenX koji je free, registrujes se kod nas, AdSense, Etarget i Httpool. Podesis sistem da svaki put kada neko otvori neku stranicu prikaze oglase iz druge mreze i samim tim nove oglase, dosta novih oglasivaca. Mogu da se kladim da ce biti puno boljih rezultata.

Ili podesis u AdSense nalogu da ti prikaze oglase iz druge mreze kada nema placenih oglasa u AdSense mrezi, sto moze i kod nas, koliko sam primetio na domacem trzistu jedini nudimo tu opciju.

Nije poenta postaviti kod jedne mreze i cekati da padne lova s neba! Niko nece od toga imati koristi, ni ti kao partner, ni mi kao mreza a ni oglasivac.

Uz malo truda moze da se napravi lep posao. Ako hoces posalji prazan mail na support@webgazda.com i poslacu ti par ideja... naravno, ponuda vazi za sve zainteresovane, uvek smo otvoreni za unapredjenje domaceg weba!
__________________
Zepter Digital Media -- WebGazda -- ITBOX.RS - IT Magazin -- me@Twitter -- ZepterADS.rs

Poslednja izmena od webgazda : 05. 07. 2010. u 18:17.
webgazda je offline   Odgovorite uz citat