Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 11. 2006.   #10
blogowski
Pušelja Predrag
Professional
 
Avatar blogowski
 
Datum učlanjenja: 12.08.2005
Lokacija: Strasbourg, France
Poruke: 339
Hvala: 22
40 "Hvala" u 13 poruka
blogowski is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za blogowski Pošaljite poruku preko Skype™ za blogowski
Default

Eee.. ima sta da se procita ovde...

Citat:
Originalno napisao Baic
samo nemoze da se koristi dok naftasi nezavrse svoje, i dok neko nesmisli kako ce posle da to naplacuju.
Citat:
Originalno napisao Baic
Ko nije u stanju da veruje u Teslu nemoj uopste da pokusava da cita o njemu.
Citat:
Originalno napisao Baic
Tesla ga je zamolio da caskom podigne ruku, izvadio spravicu iz dzepa, pritisnuo dugme, i krenuli su dalje bez objasnjenja, godinu dana kasnije Rengen patentira svoje zrake, Tesla dolazi kod njega i pokazuje mu rengenski snimak Rengenove ruke koji je nacinio pre godinu dana.
Citat:
Originalno napisao Baic
Netreba iskljuciti i to da je tih tridesetih i cetrdesetih godina XX veka, vladala jak diskriminacija p svim osnovama, Anstajn je bio nemac, Tesla srbin (ali ne sa hrvatskom domovinom, jer ona je nastala 2 godine osle njegove smrti). A i atomske bombe su bacene na Japan, iako su mogle da budu bacene na Nemacku ili Italiju, bas zato sto su oni tamo zuti ko jos mari za njih.
Citat:
Originalno napisao Baic
Kada sam spomenuo verovanje u Teslu, nisam mislio da moramo postati njegovi sektasi ili sta vec, nego da ko nemoze da poveruje u neverovatni Teslin um i dagadjaje koji se nemogu danas ni snimiti kao naucna fantastika, nece moci ni da poveruje u detalje iz teslinog zivota, a pogotovu ne u ono sto je Tesla pricao.
Citat:
Originalno napisao Baic
neko ce mozda steci utisak da sam malo zastranio no to me uopste nedotice,

Zasto mi ovo sve jako lici na RTS 90-tih i na sve one vizionare koji su nam pricali o "nebeskom narodu" ???
I kakve sve to ima veze sa bezicnim prenosom energije ???
blogowski je offline   Odgovorite uz citat