Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 08. 2008.   #8
Milija Veljovic
član
Certified
 
Avatar Milija Veljovic
 
Datum učlanjenja: 01.09.2007
Poruke: 96
Hvala: 76
4 "Hvala" u 4 poruka
Milija Veljovic is on a distinguished road
Default

Koristili smo EFG e-banking koji je bio katastrofa, kod Komercijalne banke su se gubili drajveri svaki drugi dan. Prokredit banka dosta solidno,kazu mi da je ok,malo teze za snalazenje ali lovi miseve ( u njoj kao firma, doo, imamo i devizni racun=moze) Najbolje se pokazao E-banking Piraeus banke. E-banking kod Piraeusa se pokazao kao najstabilniji i najjednostavniji za koriscenje. Bar za nas
Ja, kao fizicko lice, koristim Raifaissen i veoma sam zadovoljan(e-bankingom i raznim karticama) sto se ne odnosi i na osoblje(toplo-hladno da ne generilizujem, ima onih koji znaju posao i pride su prijatni, ima onih koji su samo prijatni a desi se da me sa vrata portir saceka sa "decko"??!!! Onda nekad, kao Don Kihot objasnjavam da ja nisam njemu decko, a da ce nju da zameni automat za koju godinu i naravno ( da budem zloban do kraja) svi cemo biti ravnodusni sto protestuje ispred vlade sa tuznim parolama i cestitkama Mile Nove Godine Dinkicu i ostalima Ne gubim zivce takav sam od kad znaju za mene Enivej, e-banking im je dobar.

Poslednja izmena od Milija Veljovic : 18. 08. 2008. u 19:35.
Milija Veljovic je offline   Odgovorite uz citat