Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 01. 2009.   #61
pcigre
Miloš Vučić
Grand Master
 
Avatar pcigre
 
Datum učlanjenja: 11.08.2006
Lokacija: Niš, Serbia
Poruke: 786
Hvala: 106
33 "Hvala" u 20 poruka
pcigre is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za pcigre Pošaljite poruku preko AIM za pcigre Pošaljite poruku preko MSN za pcigre Pošaljite poruku preko Yahoo za pcigre Pošaljite poruku preko Skype™ za pcigre
Default

Fakultet nije za sve. Fakultet je za one koji to vide kao investiciju u znanje i budućnost. Svaki, ali apsolutno svaki fakultet donosi benefit onome ko ga je upisao/završio. Nekada/nekome je odnos uloženog vremena i novca naspram stečenih znanja, dobar, nekada/nekome nije.

Fakultet nije samo učenje, polaganje, sticanje znanja. Fakultet je kretanje među pametnijim ljudima, ljudima koji ulažu u budućnost, ljudima koji se bave sličnim temama/razmišljanjima. Fakultet su studentske organizacije (živeo AIESEC :P), žurke po domovima/gajbama/rupama, fakultet je smrzavanje na ELFAKu, fakultet je diskusija/rasprava sa profesorima, fakultet je kako pobediti SEBE i naučiti potpunu nebulozu koja je nepotrebna/netačna/neaktuelna, fakultet je otići na razmenu i upoznati neke nove/zanimljive/lepe/ružne ljude.

Fakultet je jako kul stvar ako znate da ga "studirate", a studentski život jedan od najboljih perioda života.

Studirao sam bezuspešno ELFAK 2 godine, nisam mogao da uklopim full time posao i ELFAK. Napustio sam ga, upisao privatni, koji mi za sada više nego solidno ide. Školarina je jeftina u odnosu na državni fakultet. Ne studirati zbog nedostatka novca je izgovor. Trebalo mi je godinu dana da prevaziđem izgovor "nedostatak novca za studiranje fakulteta koji želim" i da preusmerim deo prihoda na obrazovanje, tj. da sam finansiram obrazovanje.

@pokretač teme: ako u fakultetu vidiš samo papirče, ne gubi vreme državnim studijama, upiši neki od privatnih fakulteta koji važe za prodavce diploma i uživaj.
__________________
Kotler je bio u pravu. Ko radi srcem nema konkurenciju.
pcigre je offline   Odgovorite uz citat