Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 01. 2011.   #2
webarto
expert
Grand Master
 
Avatar webarto
 
Datum učlanjenja: 11.04.2010
Poruke: 998
Hvala: 141
959 "Hvala" u 153 poruka
webarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished road
Default

Jesam ja, ali ne sa jezicima, jer sam to odmah definisao, multijezičnost aplikacije/stranice je toliko eura, prevod na engleski je toliko eura po stranici (to prosledim stručnim osobama).

Ali mi se desilo jednom prilikom da sam uradio aplikaciju za veleprodaju koja je mogu slobodno reći komplikovana jer za svakog kupca idu posebni popusti na posebnim artiklima ili grupama artikala, kojih je bilo 10 000. Kada sam rekao trebalo bi početi ubacivati artikle (misleći na beta testiranje), dobio sam katalog deblji i od Biblije i Kur'ana zajedno Naravno to je navlakuša bila, i "srećom" sam se izvukao, slijedeći put obavezno na PAPIR
Moj savjet ti je da ne prihvataš tu "ponudu", toga uvijek ima, neko me pita mogu li uraditi dizajn stranice (a to je već uračunato), a neko hoće i logo i vizitke i fotografisanje i prevode iako nigdje to ne piše.

I još jedan savjet za kineski, ne obećavaj mnogo, "mi" znamo da je to samo još jedna tabela ili kolona u tabeli, ali pravi se da je što više jezika, to je komplikovanije, vjeruj mi pali, svi će gledati da te iskoriste maksimalno, znam jer su i mene, ali sam saam sebi kriv jer sam dopustio odnosno doveo se u tu situaciju. Još jednom PAPIR

Poslednja izmena od webarto : 11. 01. 2011. u 10:02.
webarto je offline   Odgovorite uz citat