Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 06. 2005.   #26
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Zahvaljujem svima koji učestvuju u ovoj diskusiji i daju svoje predloge, ja bih samo da vas podsetim da forum još uvek nije ni nedelju dana star, još mu ni pupak nije otpao

Dobra je stvar pričati o budućnosti i planovima, međutim treba da se reše osnovne stvari. Mislim da je definitvno rešeno samo pitanje ciljne grupe: profesionalci ili freelancer-i koji imaju interes da razmenjuju iskustva, pa čak i da udružuju snage sa drugim članovim na realizaciji novih projekata.

Što se organizacije foruma tiče, ja sam to uglavnom samostalno da bi imali sa čim da započnemo, zato ja nosim svu "krivicu" za se greške, međutim te "greške" se lako ispravljaju. Po meni, osnovno pitanje je pitanje organizacije foruma i postova. Nekako usput ćemo uvoditi pravila u zavisnosti od situacije. Lako ćemo staviti i CMS i chat i jabber i šta god, samo je bitno da se kvalitetno odrade ove organizacione stvari - to je temelj svega.

Znam da svi znamo šta bi voleli da ovo postane, ali do toga je dug put, idemo korak po korak pa ćemo o "naprednim" stvarima pričati kada pređemo bar deo tog puta. To je moje mišljenje.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat