Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 02. 2007.   #14
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao nixa
Druga stvar je nisam cuo da ni jedan tim koji je lociran u Srbiji je dobio invitation za i jedan pitch koji se salje kompanijama (timovima) u branši, dok recimo naš čovek ( možda mi je info loš , ali pokušaću da ga podržim linkovima ) je dobio pitch ( i pobedio ) za novi yahoo , ali on je u Londonu i sa timom i realno.
Ja samo na Elance dobijem 2-3 "invite only" dnevno, a mimo sistema bar 10. Odgovorim na 2, najvise 3 dnevno. Poslednji pre sat vremena, od starog klijenta - "moja sestra ima firmu u UK, skidaju zastitne module sa car TV sistema u BMW-ima i slicnim markama, treba joj novi sajt da predstavi ovu i nove usluge. Lokalne firme se ili nisu javljale ili su slale nepotpune ponude".

Preko sajta kad me kontaktiraju, moj prvi odgovor uvek sadrzi info: "I hope you already know we are Belgrade, Serbia based agency. It's xx:xx am/pm here (Paris, Berlin, CET zone). We work 7 days a week, from 3am to 8pm ET and I often work longer in night." Onda sledeci email stigne negde u pola noci, ja odgovorim odmah i onda je poverenje ko u Web design agenciju iz njihovog komsiluka.

Mislim da sto se poverenja tice, "Serbia based" vise nije nikakav problem. Mnogi su se hvalili u krugu prijatelja, i meni priznali, da rade sa covekom iz Srbije i da im je novi sajt radjen u Srbiji, sto bi, valjda, trebalo da bude egzoticno i avanturisticko iskustvo.
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat