Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 06. 2007.   #39
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao dinke Pogledajte poruku
MTV bljuzge
Ja sve kao neću da kvarim zabavu, ali dinke je prvi počeo pa sada mogu da dodam da je na žalost RHCP posle dobrog početka postao baš ono što dinke kaže. Cela ta MTV kultura je najveći užas koji je mogao da se desi rnr i alike. Ja bih otišao na RHCP ali samo kada bih znao da će samo staro da sviraju, jedini "respect" je što su se pojavili u Srbiji u prvih 20 godina postojanja , a ne da mi dolazi poluraspadnuta Blondie u svetu starosti... kao i ovi stonsi... bolje da ne pričam o njima, naljutiće se neki fanovi

Off Topic: Primetio sam da već godinama slušam samo "stare stvari", strašno sam razočran u šta se pretvorio rnr (što reče nele "kad ga svako svira", u poslednje vreme sam počeo da slušam crkvenu i medieval muziku, preporučujem Medićval Bćbes - http://www.myspace.com/mediaevalbaebes
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat