Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 12. 2009.   #40
ppavlovic
expert
Expert
 
Avatar ppavlovic
 
Datum učlanjenja: 27.11.2005
Poruke: 543
Hvala: 47
57 "Hvala" u 31 poruka
ppavlovic će postati "faca" uskoro
Default

Ja lično neću da primim vakcinu i (do skora) gledao sam da ubedim svakog kog poznajem da to ne čini. Sada to više ne radim već pustam ljude da sami donesu odluku i koliko vidim, uglavnom odustaju od vakcine.

Da imam dete 100% ga ne bih vakcinisao. Zašto unositi "đubre" putem vakcine u zdrav organizam? Naši stari (babe,dede) nisu vakcinisane ni od čega pa eto ljudi doživeše 80-90 godina ne videvši doktora.

U nekim zemljama daju vakcine protiv zauški dok je kod nas to po fazonu "aj' da idemo kod jednog tvog drugara, ima zauške. igrajte se tamo dok se ne zaraziš". I, šta nam fali?

Najveći problem sa vakcinom k'o što rekoste su konzervansi koji mogu da izazovu pojavu autoimunih bolesti (astma, šećerna bolest, rak) [ovde se ogradjujem jer sam tek od skoro upoznat sa pojmom autoimunih bolesti pa da ne ispadne da previse lupam]. Takođe živa je štetna za mlad organizam i za mentalni razvoj deteta.

Onaj ko spomenu austrijsku novinarku na hrvatskoj televiziji, evo linka: http://ow.ly/IEdd (goran anicic personalmag / blog) ili smešniji pristup celom problemu:

__________________
MojNoviAuto.com - Tvoj prvi sajt za kupovinu novog automobila
ppavlovic je offline   Odgovorite uz citat