Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 01. 2006.   #4
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Slazem se sa obojicom. Sta da kazem, izgleda je nase podneblje dobro za advocacy, svi vole da pametuju, da brane svoje favorite iz jasnih i nejasnih razloga, a jos ako to "nesto" ima neko zvucno kao npr. AJAX ili slicno onda je to prava stvar da se bude cool :-). Poredjenje MySQL i Postgree... ili Microsofta i Google je slicno kao poredjenje Mercedesa i BMW - dobar je i jedan i drugi samo je pitanje kome se sta svidja :-). I pored toga sto se ne bavim web programiranjem, siguran sam da se dobre stvari mogu uraditi i sa PHP, ASP, Javom ili bilo kojom drugom tehnologijom - ako se zna kako.

Smatram da bi trebalo biti vise kvalitetnih pitanja na forumu, mnogi kao da ne zele da postave pitanje jer smatraju da ce biti manje "eksperti" u ocima drugih. Pitanje ne mora da se postavi samo ako se nesto ne zna, nego i kao uvod u neku svrsishodnu diskusiju. Takodje, bolje je reci "ne znam, hocu da naucim" ili "hocu da saznam vise informacija o tome" nego pricati o necemu o cemu se dovoljno (ili ni malo) ne zna. To mi lici na one edicije knjiga "Folirajte se u drustvu..."
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat