Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 10. 2008.   #1
Bojsi
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 24.01.2007
Poruke: 92
Hvala: 1
802 "Hvala" u 15 poruka
Bojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished road
Default Obrada korisnickih gresaka

Pozdrav,

Zeleo bih da cujem savete kako da procesuiram korisnicki input i onda se automatski vratim na tu istu stranicu ali sa prikazom svih gresaka nastalih po unosu.

Primer:

Imam 3-4 input polja i zelim da nakon klika na dugme Submit procesuiram input(e) u posebnom fajlu.

Problem nastaje sto kada otvori tu stranu, proveri sve inpute i pojave se greske prilikom unosa, on ostaje na toj stranici.

Kada dodje do gresaka, ja bih najradije (ako je moguce) otvorio onu stranicu sa input poljima i negde (ili cak pored polja za unos) napisao u cemu je greska.

Postoji mi solucija da imam jednu Error page na kojoj ce pisati koje greske su nastale, ali mi je to pomalo zastarelo. Isto tako moram napomenuti da koristim HTTACESS fajl da malo ulepsam linkove tako da i tu gubim soluciju da preko URL-a saljem podatke o greskama pri unosu.

Pozdrav i hvala na savetima
Bojsi je offline   Odgovorite uz citat