Tema: Muke sa C2D
Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 07. 2007.   #2
twix
Web designer
Professional
 
Avatar twix
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: New York
Poruke: 358
Hvala: 52
724 "Hvala" u 64 poruka
twix će postati "faca" uskorotwix će postati "faca" uskorotwix će postati "faca" uskorotwix će postati "faca" uskorotwix će postati "faca" uskorotwix će postati "faca" uskorotwix će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za twix
Default

Ja sam jos u decembru kupio nov comp, izmedju ostalog Gigabyte GA-965P S3 & Intel 6600.. i sad sve je radilo kao ok. Krenula je instalacija windowsa, programa, kopiranje nekih podataka... vidim ja sve nesto usporeno.... pola programa nece da radi. Jedino sto je windows instalacija bila gotova za 10min, sve ostalo je bilo duplo sporije nego na starom compu (celeron 366).
Pre kupovine pogledao sam testove i video da je sve ok, ne bi trebalo da bude nekih ne kompaktibilnosti :\
Nakon mog nerviranja, prilazi brat i kaze, ma bolje ti skini drajvere sa neta, mozda je do drajvera. Ja rek'o ma daj, pa imam cd, sto bi skidao sa neta, posle provalim da na cdu pise DS3 ... ali mahinalno ja sam ubacio cd i sve instalirao,... medjutim izgleda da drajveri nisu kompaktibilni (zamisli samo mi nije jasno zasto su mi dali taj cd). Nakon sto sam skinuo sa sajta bas za S3, sve je proradilo i radi odlicno.

Tako da nisam probao tu soluciju, verovatno bi nosio comp u servis...
twix je offline   Odgovorite uz citat