Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 12. 2007.   #54
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Ja ne vidim da će ova kampanja proizvesti ikakav efekat jer je jednostavno usmerena na pogrešan biznis. Da se ne lažemo, lažne Facebook profile kreiraju i mnoge velike svetske kompanije za potrebe svojih viralnih kampanja, i povodom toga ne bih ništa moralisao, svako ima svoje metode (ma oni nikad ne otkrivaju svoj pravi identitet na kraju).

Ono što je ovde problem što je jednostavno promašena ciljna grupa za tvojklik. Da je "Tamara" na svom blogu/facebooku napisala "Upravo sam saznala da je u Srbiji pokrenuta nova socijalna mreža nalik na Facebook, ringeraja.com. Neki moji prijatelji su me pozvali da se učlanim, stavarno je super i ima puno kul opcija, napravila sam svoj nalog i postavila nove slike pa ih možete videti tamo" svi bi pohrlili na ringeraja.com da vide tamarine slike i da pod hitno otvore nalog i dodaju je za frenda, i tada bi ta kampanja imala efekta, a svako dodatno pljuvanje i prozivanje po forumima bi samo još više ljudi navelo da poseti ringeraja.com i vidi taj novi social network koji je pokrenuo kampanju sa fejkovanim facebook nalogom.

Ovako, ne znam šta se konkretno dobija. Servis treba da poveže ozbiljne ljude, vlasnike sajtova i oglašivače. To je ozbiljan posao i ne vidim kako bi "tamara" tu mogla da pomogne, pogotovu sada kada se zna i da ne postoji.

No ono što je caboom lepo napisao, mene najviše fascinira da je neko i poverovao u sve to od početka.

Poslednja izmena od mileusna : 08. 12. 2007. u 04:02.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" mileusna za poruku: