Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 12. 2007.   #56
Nikola Vavic
Scarface
Qualified
 
Avatar Nikola Vavic
 
Datum učlanjenja: 25.10.2006
Lokacija: Karaburma
Poruke: 185
Hvala: 29
4 "Hvala" u 2 poruka
Nikola Vavic is on a distinguished road
Default

Samo da razjasnim malu nedoumicu: Tvoj Klik i IMA nisu u direktnoj konkurenciji.

Tvoj Klik je direktorijum/katalog marketing ponuda velikog broja sajtova u Srbiji i okrenuti smo više ka promovisanju naših usluga kod malih i srednjih firmi koje na taj način mogu da pronađu jeftinu reklamu na Internetu. Znači, ne intresuju nas mnogo Telenor, VIP i ostali milioneri već oni koji hoće da ulože 100-200 evra ali ne na B92 već na malim sajtovima sa usko ciljanom grupom, i ne raspolažemo ničijim novcem, oglašivači idu direktno kod webmastera, a naš biznis plan se zasniva na naplati pretplate vlasnicima sajtova.

A koliko znam, IMA je kao httpool i ne verujem da će gubiti vreme sa "malim" oglašivačima i malim sajtovima.

Dakle, konkurencija nema razloga za bacanjem vatrometa zato što smo mi šatro nekog obmanuli kroz obično zezanje koje se ovde mnogo preuveličava, i mi i oni želimo oglašivače na svom sajtu, samo što oni idu na one velike koje ne intresuje da li će se reklama pojaviti na DPT-u ili Krstarici jer su im svi ciljana grupa, a mi na ove manje koji sa malo novca žele da imaju pravi auditorijum.

Pošto krećemo u isto vreme, sledeće godine možemo zajedno da pravimo i rođendansku žurku, biće stvarnih plavuša i naravno

p.s. za napomenu Dragane, bez obzira što sam i sam to znao, iskreno hvala na pravoj etičnosti.
Nikola Vavic je offline   Odgovorite uz citat