Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 12. 2007.   #58
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Pa sad Nikola, možeš da kažeš da je bilo obično zezanje, ali to je kao kada dete napravi neki problem pa onda kaže "šalio sam se" (ko ima decu zna na šta mislim). Taj ko je smislio to nije dobro smislio jer nije razmišljao šta posle, tipično dečije ponašanje. Nije to naravno ništa strašno, možda i simpatično, ali teško da je primenjivo za poslovno ponašanje.

A to da si nekog obmanuo, pa možda, bilo je onih koji su potrčali da pomognu "plavuši u nevolji", najveći problem si sebi napravio, ovo je mala bara i sve se brzo sazna + gluvi telefoni ... oglašavač ne zna šta da očekuje... prosečan će da pomisli "šta ako mi ovi posle X meseci kažu "šalili smo se... sve je bila fora... šta se primate...".

Citat:
oni idu na one velike koje ne intresuje da li će se reklama pojaviti na DPT-u ili Krstarici jer su im svi ciljana grupa, a mi na ove manje koji sa malo novca žele da imaju pravi auditorijum
Na žalost, ova rečenica govori koliko si "uleteo" u sve to... Ako računaš na ljude koji sa malo novca žele "pravi" auditorijum, imaćeš gomilu zainteresovanih ali je pitanje kako ćeš ti da im obezbediš sa to "malo novca" pravi auditoriju i na kraju kome se to isplati i da li se isplati uopšte. I njima i tebi.

Citat:
Pošto krećemo u isto vreme, sledeće godine možemo zajedno da pravimo i rođendansku žurku, biće stvarnih plavuša i naravno
... This time, next year...
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat