Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 06. 2007.   #35
cvele
Banned
Knowledge base
 
Avatar cvele
 
Datum učlanjenja: 01.07.2005
Poruke: 1.598
Hvala: 206
140 "Hvala" u 89 poruka
cvele ima spektakularnu aurucvele ima spektakularnu auru
Default

Rece bluesman da mu nije jasno zasto bi to neko radio...

Pazi kada dodjem na neku stranu i vidim gresku pracenu sa sql query... pa 5 FBI-a i 10 MUP-ova me nebi sprecilo da probam da isprintam drugi result set ili promenim naslov sajta sa "Test!" u "Test?"... to je jednostavno nesto sto je zabavno.

Ako ima jos nekoga koga zanima o mom detinjstvu, samo recite ljudi... da vidimo koliko vas ima. Ko zna? mozda bi bila dobra knjiga :P

Sto se tice vlasnistva sajta... slozicemo se da sadrzaj cini sajt. Sadrzaj pripada autorima, dakle najvazniji deo sajta pripada autorima. Ali na stranu to sto je ovaj post moja intelektualna svoina(:P) mnogo je delikatniji primer mog email-a (posto imamo i clanova zenskog pola, cak i godiste mozemo da podvedemo pod ovo :P ). Ja jednostavno zelim da znam da su moji podaci sigurni, odnosno da mi se nece desiti da neki kiddie dodje do njih i iskoristi ih za moju "kompromitaciju". (nemojte da ulazimo u to kako moze da ih iskoristi, zato sto mi se ovo vec desilo u poroslosti i ne zelim da navoidim sajt niti situaciju... neki od clanova znaju o cemu pricam)

Sto se tice cuvenog "I AGREE" jednom sam pri uclanjenju na sajt u uslove koje clanovi prihvataju stavio da se obavezuju da mi licno i personalno do kraja meseca uplate svoju celokupnu platu na devizni racun (cak sam i racun ukljucio). Nazalost nisam dobio ni cent! (buuu) Mislite da imam pravo da ih tuzim ? Mislim ako mogu to da uradim, what the hell am I doing here! odoh na Bali!

Mnogo smo se ovde odaljili od teme... tako blizu a toooliko daleko.
cvele je offline   Odgovorite uz citat