Tema: Bingo sajt
Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 10. 2007.   #4
noviKorisnik
Dejan Katašić
Wrote a book
 
Avatar noviKorisnik
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.017
Hvala: 129
86 "Hvala" u 43 poruka
noviKorisnik će postati "faca" uskoro
Default

Bingo ne igram, loto ponekad, i naravno da rezultate tražim preko weba (takav mentalni sklop - ne gleda tv, ne čita štampu) ... no stvari stoje tako da se neki put rezultati nađu relativno brzo nakon izvlačenja, ali ne uvek.

Igrom slučaja sam sinoć gledao tv izvlačenje za Bingo (ako ne igram ja, ima tu još i mlađih i starijih generacija spremnih da ulažu), a sad vidim da na sajtu postoji izveštaj za 6. kolo (to je to, od sinoć). Ne znam jedino koliko je kasnilo postavljanje izveštaja od vremena njegovog generisanja (to piše na izveštaju). Što se tiče samog izveštaja, liči mi da je potpuno ok, da daje sve potrebne informacije o uplatama i dobicima.

Ono drugo, da je sajt prazan ... stoji, no ako ćemo po bitnosti - taj izveštaj je jedino što zaista može da te interesuje, sve ostalo je šminka koja treba da zadovolji formalnosti. Inače, je li to bila neka pauza u ovoj igrici ako piše da je prošlo tek šesto kolo? Ako je tako, možda čak možemo da pozitivno ocenimo što već imaju sajt ... a verovatno će uskoro i ta šminka koja još uvek nedostaje.
noviKorisnik je offline   Odgovorite uz citat