Tema: Bingo sajt
Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 10. 2007.   #5
Mr.Paja
profesionalac
Professional
 
Avatar Mr.Paja
 
Datum učlanjenja: 22.06.2005
Poruke: 279
Hvala: 14
30 "Hvala" u 19 poruka
Mr.Paja is on a distinguished road
Wink

Citat:
Originalno napisao noviKorisnik Pogledajte poruku
Što se tiče samog izveštaja, liči mi da je potpuno ok, da daje sve potrebne informacije o uplatama i dobicima.

Ono drugo, da je sajt prazan ... stoji, no ako ćemo po bitnosti - taj izveštaj je jedino što zaista može da te interesuje, sve ostalo je šminka koja treba da zadovolji formalnosti. Inače, je li to bila neka pauza u ovoj igrici ako piše da je prošlo tek šesto kolo? Ako je tako, možda čak možemo da pozitivno ocenimo što već imaju sajt ... a verovatno će uskoro i ta šminka koja još uvek nedostaje.
Tvoja priča mi je ok u slučaju da bingo organizuje FK Mladost iz Lisičijeg potoka, šta ih briga za postavljanje rezultata on-line a, tek za dizajn sajta, ovo ipak organizuje državna lutrija Srbije, koja bi trebalo da bude ozbiljna kuća, u koju imaš poverenja ...

Sam sajt sa rezultatima je isuviše neozbiljan, otkud znam da neko nije neko drugi registrovao domen i sam postavlja rezultate na dobrovoljnoj bazi (na sajtu ne piše koje vlasnik i sl)....

A mislim da i previše love (preko 5.000.000 din u prošlom kolu) uzimaju da bi ponudili onako smešan prikaz izveštaja, prošlo je već 6 nedelja, i ono što sad stoji je veoma neozbiljno, valjda je to trebalo biti spremno pre nego što je bingo počeo... Da smo u 90-tim pa da budemo srećni i sa ovim što su uradili ali nismo ....

Samo sam hteo da skrenem pažnju kako se i dalje u Srbiji ne obraća previše pažnje na internet nastup i u slučaju kada se vrti velika lova ....
Mr.Paja je offline   Odgovorite uz citat