Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 12. 2009.   #6
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

ma mediji su se uhvatili gripa, jer je to sigurnija tema nego skandali politicara/bogatasa, a jednako dobro prodaje tiraze. Uvek se setim onog pomracenja Sunca, kad nikog zivog nije bilo na ulicama, jer su mediji danima blebetali o "opasnostima"

Koliko sam ja obavesten, smrtnost od ovog gripa je (za sada) slicna kao i od svakog drugog gripa, vecina obolelih ima blazi oblik, tako da se zapravo i ne zna tacan broj obolelih. Ono sto je zaista opasno su mutacije virusa koje bi mogle da nastanu, jer je virus gripa generalno sklon mutacijama, i brzo se adaptira na poznate metode lecenja. A i nas jos nije potkacio glavni talas koji se ocekuje u februaru.

Ja cu se vakcinisati cim mi se pruzi prilika, jer sudeci po statistickim podacima koji su objavljeni za vakcinu, daleko su vece sanse da me neki idiot zgazi na ulici nego da imam komplikacije od vakcine.
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat