Tema: Gde grešim?
Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 11. 2011.   #1
PeTkO
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 04.02.2008
Poruke: 41
Hvala: 13
512 "Hvala" u 1 poruci
PeTkO is on a distinguished roadPeTkO is on a distinguished roadPeTkO is on a distinguished roadPeTkO is on a distinguished roadPeTkO is on a distinguished roadPeTkO is on a distinguished road
Default Gde grešim?

Pozdrav svima,

Ljudi, imam veliki problem koji ne znam kako da rešim. Napravio sam portal kako lako, na kome postoje razni saveti i "kako da...?" članci na razne teme. I nikako ne mogu da nateram google da me indexira. Kada ukucam u search "site:www.kakolako.in.rs" izbacuje mi samo 10 indexiranih strana. Sve strane poseduju meta descritpion, keywords (maksimalno 5, sve kljucne reci se pojavljuju u tekstu), title tagove sam uredio, prijavio sam sitemap na google webmasters, ostavljam linkove na drugim sajtovima tako sto linkujem odredjenu rec da bi specijalizovao pretragu za moj sajt na te reci (kao sto sam uradio i ovde, nadam se da moderatori nece da se ljute ), ali nikako da maknem. Sajt postoji mesec dana, sto je opet kratak period, ali sa drugim domenima gde sam radio mnogo manji seo, u roku od mesec dana sam bio indeksiran na 2-3 strani, sa vise od 500 indeksiranih strana (u pitanju je bio forum). Da li je mozda problem u domenu? Gde grešim? Da li možda grešim u tome sto kada pisem ključne reci stavljam kvačice na č,ć,ž,š?

Hvala puno na odgovorima!
PeTkO je offline   Odgovorite uz citat