Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 07. 2008.   #82
dkurel
Moderator
Qualified
 
Avatar dkurel
 
Datum učlanjenja: 03.07.2005
Poruke: 147
Hvala: 23
2 "Hvala" u 2 poruka
dkurel is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za dkurel
Default

Citat:
Originalno napisao STELLANOVA Pogledajte poruku
@ dkurel

KOliko god se trudio ne mogu da shvatim poentu tvojih prozivki na licnom nivou nije valjda da se toliko opterecen mojim zivotom
Pu,pu, daleko bilo. Nista licnoga nema u tome. Jedino sto me je iznerviralo je, po mom misljenju, nevidjena gomila izrecenih gluposti na koju bih odreagovao i da je sam car Haile Selasije napisao ono sto si ti pisao.

Pri tome ne mislim nista lose o tebi - nego opet ponavljam, o onome sto pricas/pises.

Mislim, takodje, da bi trebalo da dodjes ovamo, iskusis na svojoj kozi zivot ovde (od koga si, ako se ne varam otisao) i onda, potkrepljen informacijama iz prve ruke, das svoj sud i komentar.

Ili lepo sedi gde god da si, a nas pusti da teramo nasa posla i ne soli nam pamet kako smo mi glupi i kako je sve to samo radi nase sigurnosti.

Poenta je da nemas sve informacije. Nemamo ni mi, ali ih, sa velikom verovatnocom, imamo vise nego ti.

Sva sreca, zivimo u barem deklarativno, demokratskom drustvu, a to nam daje za pravo da se bunimo i da kazemo svoje misljenje.

Da li ce to promeniti nesto ili ne zavisi samo od "kriticne mase" ljudi koji misle na isti nacin.


Hvala sto si ukazao na aspekt "licno" i izvinjavam se ostalima na smaranju.
Ako vidis potrebu za dalju privatnu diskusiju o tome - stojim na raspolaganju na PM.
__________________
Train yourself to let go of everything you are afraid to loose.

BLOG? http://www.dejankurel.info/blog

Poslednja izmena od dkurel : 25. 07. 2008. u 17:08.
dkurel je offline   Odgovorite uz citat