Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 04. 2006.   #1
Gulp
malo gulp
 
Datum učlanjenja: 02.04.2006
Lokacija: Bgd
Poruke: 6
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Gulp is on a distinguished road
Default Zašto neće na localhost?

Već sam tražio pomoć na ES-u, ali ništa. Dal sam loše postavio pitanje ili šta, nemam pojma...
Nemam baš mnogo veze sa php (u html-u se snalazim) i evo u čemu je problem. Imam u računaru kompletan sajt u php, skinut sa servera na kome je radio lepo. Zašto neće da radi kod mene na localhost? Odnosno, index stranica radi, ali linkovi ne.
Sajt nije povezan na bazu. Na javlja nikakvu grešku, jednostavno se reloaduje index stranica kad kliknem na bilo koji link na njoj. A sajt više nije na serveru, tako da ne mogu da dam link. ne znam koji deo koda da postavim ako treba... linkovi na index stranici su dakle svi ovakvi: <a href="index.php?id=20">Nešto</a>
Evo i dela sa index stranice koji je, pretpostavljam bitan:
<?php
// Main Content include
if (!@include("includes/page$id.php"))
echo "<dl><dd class=\"pragma-text\">Server couldn't find the page you requested.</dd></dl>";
?>
Neko mi je na ES-u odgovrio da pogledam log na serveru, ali kad ne znam šta tamo da gledam?
Hteo bih da promenim neke sitnice na sajtu (neke tekstove i da dodam par linkova i jednu stranicu)pa da ga vratim, jel bi trebao da radi? Trenutno je nemoguće da proverim, hosting nije plaćen, biće tek krajem nedelje (ali imam pristup, mogu da pogledam tamo sve što me interesuje, ali kad ne znam šta da gledam....)
Evo u attachu index stranice i jedne od Includes (stavio sam footer jer tamo ima linkova).
Ako treba još neki podatak kažite.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip sajt.zip (2,0 KB, 683 pregleda)
Gulp je offline   Odgovorite uz citat